.:Tooted:.

Eksimeerlaserid

Eksimeerlaserid on võimsad ja mitmekülgsed impulss valgusallikad elektromagnetilise kiirgusspektri  ultravioleti piirkonnas.


· Eksimeerlaser ASX-750


· Eksimeerlaser MSX-250

Alternatiivmeditsiin

Bioresonantsteraapia (BRT) põhineb teadmisel, et kõik rakud ja kehad kiirgavad elektromagnetilisi võnkeid. Aparaadiga Health Angel tehtav bioresonantsteraapia neutraliseerib ja inverteerib inimese kehas haigusi põhjustavad võnked ning võimendab tervislikke võnkeid kasutades selleks patsiendi enda energiat.

Juba mitmed aastakümned on elektroakupunktuurtestimine olnud järeleproovitud ja tõene protseduur akuutsete ja krooniliste haiguste määramisel ja teraapias.

Elektroakupunktuuri aparaadiga Health Mouse testitakse sõrmedel ja varvastel olevaid akupunktuuri punkte.


· Diagnostika aparaat HM


.:Diagnostika aparaat Health Mouse

Aparaadis kasutatav diagnostikasüsteem põhineb Saksa arsti med-dr Reinhard Voll’i töödel ning nimetatakse vahel „elektroakupunktuur Voll’i järgi“ (EAV – Electroacupuncture by Voll).
Elektroakupunktuuri abil testitakse sõrmedel ja varvastel olevaid akupunktuuri punkte.  Punktid asuvad meridiaanidel, mis on seotud kindlate organitega. Sooritades mõõtmisi akupunktuuripunktidel saab teha kindlaks, milline organ on häiritud või milles seisnevad terviseprobleemid.

 HM 


HEALTH MOUSE on tõhus abivahend :

  • haiguste diagnoosimisel

  • ravimite sobivuse määramisel

  • toiduainete, toidulisandite, vitamiinide, sõrmuste, vääriskivide jne. sobivuse määramisel

  • õppevahendina elektroakupunktuuri omandamisel

Aparaat on autonoomse elektrilise toitega, milleks on  4 AA tüüpi 1,5V patareid. Tänu väga väikesele voolu tarbimisele on patareide eluiga pideval töötamisel pool aastat.


Käsiraamatu leiad siit.


Akupunktuuripunktide tähendused, käepunktid, jalapunktid ja meridiaanid on näidatud HA-05 käsiraamatus.